Messi asiston, Suarez barazon rezultatin me një gol të bukur

InfoKosova
0 views
Published on Feb 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:11

  Goli i Breithuejt dhe aktivizimi i Manajt

  Panorama
  224 views
 • 0:05

  Goli i Vedat Muriqit

  Panorama
  101 views
 • 0:33

  Nderhyrja e policise ndaj lojtarit te NBA

  Panorama
  374 views
 • 0:17

  Goli i Skenderbeut

  Panorama
  643 views
 • 0:23

  Goli i dyte i Dinamos

  Panorama
  559 views
 • 0:40

  Goli i pare i Dinamos

  Panorama
  760 views
 • 0:37

  "U mbush mali plot me rrush"/ I riu poston video në Tik Tok me parcelat me hashash

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 1:32

  Fier/ Pacientët priten në kushte skandaloze në ambulancën e fshatit, prej vitesh mungojnë dritat dhe uji

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:38

  "Ah mor bir çfarë bëre"/ Nëna e Kastriot Hasallës shpërthen në lot pasi gjykata i la në burg të birin

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 0:06

  Elvana Gjata shpëton për fije të perit, ja pamjet nga incidenti që i ndodhi pak para koncertit (Video)

  Panorama
  3 views
 • 0:44

  Performanca e sportistes 13-vjeçare në Lojërat Olimpike

  Panorama
  250 views
 • 2:17

  Luiza Gega xhiro e fundit

  Panorama
  3.0K views
 • 2:35

  Luiza Gega, starti i garës

  Panorama
  935 views
 • 0:11

  “Më thuaj që je shqiptare pa më thënë që je shqiptare”- Me një gotë mbi kokë, Dua Lipa publikon videon duke kërcyer e kënduar këngë popullore shqiptare (Video)

  Panorama
  2.6K views
 • 0:31

  Tifozet e Legias se Varashaves ne rruget e Zagrebit

  Panorama
  326 views