“Vrasësi” i iPhone X prezantohet nesër, këto janë të rejat e Galaxy S9

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 24, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Gjuajtja e Guindo

  Panorama
  3 views
 • 1:26

  Goli me kokë i Kuintilës

  Panorama
  71 views
 • 0:21

  Pritja e Alen Sherrit

  Panorama
  133 views
 • 0:25

  Shpërthimi i Mazrekajt në krah

  Panorama
  69 views
 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  155 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  367 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  55 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  442 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  172 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  453 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  220 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  376 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  894 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  744 views