Lojtaret e realit

SYRI.net
0 views
Published on Feb 23, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:26

  Goli me kokë i Kuintilës

  Panorama
  48 views
 • 0:21

  Pritja e Alen Sherrit

  Panorama
  84 views
 • 0:25

  Shpërthimi i Mazrekajt në krah

  Panorama
  49 views
 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  131 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  345 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  52 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  414 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  164 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  446 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  216 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  374 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  891 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  744 views
 • 0:10

  Kishte udhëtuar ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar, 23-vjeçari shqiptar përplas për vdekje me biçikletë të moshuarin dhe largohet nga vendngjarja. Ja ç’vendim mori Gjykata për të

  Panorama
  1 views