Dadoja dhunon fëmijën në Durrës

NOA
0 views
Published on Feb 21, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 3:21

    Reagimi i Andi Lilës për zgjedhjet e KOKSH

    Panorama
    1 views
  • 0:21

    Pamje shokuese! U gjet e mbytur në lumin Shkumbin, gjendet i dekompozuar trupi gruas së pajetë

    JOQ Albania
    1.8K views
  • 0:45

    Vendosi dy duart në kokë dhe u dorëzua, dalin pamjet kur polici ekzekuton 13-vjeçarin!

    JOQ Albania
    8.5K views
  • 1:14

    Përplasja e Veliajt me gazetarët/ Ora News thirrje organizatave ndërkombëtare: Mbroni fjalën e lirë!

    JOQ Albania
    1.9K views
  • 0:18

    Stadiumi i Kombëtares, gati për rrugëtimin drejt Europianit

    Panorama
    1.0K views
  • 0:13

    Goli i Nexhipit

    Panorama
    769 views
  • 0:31

    Basha poston videon: Më 25 Prill - e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!

    Panorama
    39 views
  • 1:00

    “Fitorja është afër”/ Kryemadhi publikon videon e takimit në Lushnje: Ndryshimi do të realizohet në kutinë e votimit, duke…

    Panorama
    124 views
  • 0:43

    Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

    Panorama
    3 views
  • 0:22

    Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

    JOQ Albania
    7.1K views
  • 1:26

    “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

    Panorama
    317 views
  • 1:15

    Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

    Panorama
    1.1K views
  • 0:47

    Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

    JOQ Albania
    289 views
  • 0:15

    Goli i dytë i Sitit

    Panorama
    269 views
  • 0:21

    Goli me penallti i Sitit

    Panorama
    319 views