Taksisti shqiptar ne Buones Aires

SYRI.net
0 views
Published on Feb 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  268 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  856 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  728 views
 • 0:10

  Kishte udhëtuar ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar, 23-vjeçari shqiptar përplas për vdekje me biçikletë të moshuarin dhe largohet nga vendngjarja. Ja ç’vendim mori Gjykata për të

  Panorama
  1 views
 • 1:17

  Sherri për pronat në Lushnje/ Dalin pamjet nga vendngjarja, ku u vra 30-vjeçari dhe u plagosën babai dhe vëllezërit

  JOQ Albania
  7.7K views
 • 0:31

  Nderhyrja e Pepe

  Panorama
  2.3K views
 • 0:13

  Goli i Januzajt kundër Monakos

  Panorama
  78 views
 • 1:04

  “Të ndëshkohen autorët e masakrës zgjedhore”/ Basha i referohet raportit të OSBE/ODIHR dhe publikon videon: Kemi depozituar 185 padi në SPAK dhe presim...

  Panorama
  77 views
 • 1:04

  Skandal në Meksikë/ Dy policë kapen duke bërë s*ks gjatë orarit të punës

  JOQ Albania
  38.0K views
 • 1:11

  I zbuloi fotot dhe videot intime me Wayne Rooney, i fejuari fut në kurth partneren! Ja kush është biondia seksi që bëri për vete babain e katër fëmijëve

  Panorama
  380 views
 • 0:12

  Veprimi i çuditshëm i trajnerit të xhudistes gjermane

  Panorama
  4.6K views
 • 1:11

  Briken Çalja ngren peshën 190 kg

  Panorama
  1.7K views
 • 0:37

  Briken Çalja dështon në ngritjen e shtangës 188 kg

  Panorama
  408 views
 • 0:31

  Briken Çalja kalon provën me 184 kg

  Panorama
  578 views