Bugatti Evolution from 1901 - 2018

SYRI.net
0 views
Published on Feb 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Pritja e Alen Sherrit

  Panorama
  0 views
 • 0:25

  Shpërthimi i Mazrekajt në krah

  Panorama
  6 views
 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  92 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  299 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  46 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  401 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  159 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  422 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  208 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  369 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  888 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  743 views
 • 0:10

  Kishte udhëtuar ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar, 23-vjeçari shqiptar përplas për vdekje me biçikletë të moshuarin dhe largohet nga vendngjarja. Ja ç’vendim mori Gjykata për të

  Panorama
  1 views
 • 1:17

  Sherri për pronat në Lushnje/ Dalin pamjet nga vendngjarja, ku u vra 30-vjeçari dhe u plagosën babai dhe vëllezërit

  JOQ Albania
  7.9K views