Bajerni shkërmoq Beshiktashin

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  131 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  513 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 0:9

  IGTV_1

  JOQ Albania
  5 views
 • 2:18

  Stuhia shkatërron bregdetin! Pushuesve u prishen planet, por dy të rinjtë rrezikojnë!

  JOQ Albania
  9.6K views
 • 0:21

  Aksident i rëndë! Përplasen tre makina, vdes 43-vjeçarja

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:10

  Shqiptari ben show ne rruge

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:44

  “Ishte si një bombë bërthamore. Ky vend është i mallkuar”- Një pjesë e kryeqytetit të Libanit i ngjason bombardimeve të luftës.

  Panorama
  4.1K views
 • 0:52

  Fenomenti që shkaktoi tërmeti në një zonë të Turqisë

  Panorama
  891 views
 • 0:18

  Dodoja rreh brutalisht fëmijën e vogël, zbulohet nga prindërit

  NOA
  995 views
 • 0:39

  Shpërthim "apokaliptik" në Bejrut, pamje të rënda nga vendi i ngjarjes

  NOA
  579 views
 • 0:03

  Manjaku ne autobusin e Vores

  JOQ Albania
  56.7K views
 • 0:9

  Goli i Maliqit

  Panorama
  3.5K views
 • 0:56

  Nuk kanë të ndalur/ Vajzës i vjedhin biçkletën në mes të ditës!

  JOQ Albania
  336 views
 • 4:07

  Pamje nga shiu i madh dhe breshëri

  JOQ Albania
  413 views