godet me top

SYRI.net
0 views
Published on Feb 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Pretendimi i Bushiç për penallti

  Panorama
  8 views
 • 0:36

  Dunga rast

  Panorama
  47 views
 • 1:16

  Goli i Rapos

  Panorama
  99 views
 • 1:50

  Familja që mban frymën me kanaçe dhe lypje

  NOA
  0 views
 • 0:12

  Rasti i artë Kamara

  Panorama
  179 views
 • 0:08

  Teuta rast

  Panorama
  93 views
 • 0:31

  Festimi i çuditshëm, sulmuesi francez tromaks vogëlushin

  InfoKosova
  31 views
 • 0:26

  Bllokohet komplet qarkullimi në aksin Tiranë-Elbasan

  JOQ Albania
  994 views
 • 0:16

  Trailer permbyset ne rrugen Lezhes

  Panorama
  1.7K views
 • 2:04

  Djali autist “shpërthen” në lot gëzimi kur i dhurohet një qenush

  InfoKosova
  15 views
 • 0:10

  Çuni më i bukur në botë sipas Rashel Kolanecit qenka shqiptar, të gjithë e njihni! Ja si reagon ai pas komplimentit

  InfoKosova
  108 views
 • 0:15

  luana 1

  InfoKosova
  99 views
 • 0:08

  luana 2

  InfoKosova
  90 views
 • 0:05

  djemt e Elites

  InfoKosova
  244 views
 • 1:47

  Trafikanti nga Shijaku, media italiane...

  Panorama
  5.6K views