Publikohen pamjet e sherrit para plagosjes me armë, konflikti në mes të lokalit

NOA
0 views
Published on Feb 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  234 views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  348 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  316 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  352 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  380 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  453 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  625 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  829 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  634 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  529 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  530 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  873 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  670 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  350 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  812 views