8 orë udhëtim me djalin "e pushtuar nga djalli", pasagjerët rrëfejnë tmerrin

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  LEPK

  VIDEOS
  0 views
 • 0:34

  goditja e Limajt

  Panorama
  4 views
 • 0:10

  Esat Mala goal vs Kukesi

  VIDEOS
  2 views
 • 1:58

  Pamjet e një djali të vogël janë bërë virale në internet

  NOA
  21 views
 • 0:38

  Goli i Malës

  Panorama
  291 views
 • 0:27

  rasti i Asanit

  Panorama
  61 views
 • 0:03

  Panik në kampionatin turk, portieri bie në fushë pa ndjenja

  JOQ Albania
  165 views
 • 1:40

  At Zef Pellumbi 'rrnon per me tregue'/Pa iu ndrru truni ketij populli.....

  TetovaPress
  2 views
 • 0:15

  Apeli drithërues i 15-vjeçares nga reanimacioni i QSUT: Dua të jetoj

  NOA
  316 views
 • 1:00

  Dua Lipa dhe Gashi e djegin ne Prishtine

  TetovaPress
  3 views
 • 0:29

  Goli i Donjet Shkodres

  Panorama
  176 views
 • 1:15

  U kthye në shkollë pasi mundi sëmundjen e kancerit dhe kështu u prit nga nxënësit e shkollës

  TetovaPress
  7 views
 • 3:08

  Forever young

  TetovaPress
  4 views
 • 3:06

  Të friksohesh është njerzore

  TetovaPress
  6 views