Adoleshentja i thotë nënës se është shtatzënë, gruas i “ikën truri”

NOA
0 views
Published on Feb 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:14

  Përplasja e Veliajt me gazetarët/ Ora News thirrje organizatave ndërkombëtare: Mbroni fjalën e lirë!

  JOQ Albania
  130 views
 • 0:18

  Stadiumi i Kombëtares, gati për rrugëtimin drejt Europianit

  Panorama
  288 views
 • 0:13

  Goli i Nexhipit

  Panorama
  623 views
 • 0:31

  Basha poston videon: Më 25 Prill - e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!

  Panorama
  38 views
 • 1:00

  “Fitorja është afër”/ Kryemadhi publikon videon e takimit në Lushnje: Ndryshimi do të realizohet në kutinë e votimit, duke…

  Panorama
  124 views
 • 0:43

  Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

  Panorama
  3 views
 • 0:22

  Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 1:26

  “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

  Panorama
  317 views
 • 1:15

  Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

  Panorama
  941 views
 • 0:47

  Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

  JOQ Albania
  284 views
 • 0:15

  Goli i dytë i Sitit

  Panorama
  267 views
 • 0:21

  Goli me penallti i Sitit

  Panorama
  318 views
 • 2:37

  Goli me penallti i Mançester Sitit

  Panorama
  49 views
 • 0:27

  Futboll femra

  Panorama
  703 views
 • 0:16

  Goli i 17-vjeçarit te Dortmundit

  Panorama
  760 views