Ali Ahmeti per pavaresine e Kosoves

SYRI.net
0 views
Published on Feb 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  Goli i Granit Xhakës kundër Çelsit

  Panorama
  0 views
 • 0:12

  Goli i Vrionit me Tirolin

  Panorama
  83 views
 • 3:49

  Të gjitha me kokën ulur! Momenti kur një prej të riatdhesuarat, me gjysmë zëri pranon se e ka marrë malli për familjen

  JOQ Albania
  537 views
 • 0:22

  Plas sherri mes trajnerëve në miqësore

  Panorama
  658 views
 • 0:44

  Pamje të frikshme! Zjarri "përpin" By-Passin e Vlorës, afrohet deri te korsitë e makinave

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:04

  Goli i Zhiru me fanellën e Milanit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:26

  Rasti i artë i Rei Manajt me Barcelonën

  Panorama
  16.6K views
 • 0:25

  Zëvendësimi i Rei Manajt me Antoni Grizman

  Panorama
  5.8K views
 • 0:16

  Supergoli i Depaj me Barcelonën

  Panorama
  873 views
 • 3:07

  “S’dua të rri më këtu, dua të shkoj në Shqipëri”/ Vogëlushja flet mes lotësh në kampin e ISIS

  JOQ Albania
  494 views
 • 0:27

  Denoncimi i emigrantit shqiptar: Kujdes nga ky pseudo avokat mashtrues, më mori 500 euro për letrat gjermane!

  JOQ Albania
  296 views
 • 0:59

  Në ankth dhe e panikosur/ Zjarri në Bodrum i prish pushimet Kejvina Kthellës, i zbulon edhe identitetin e partnerit misterioz (VIDEO)

  Panorama
  1.9K views
 • 0:24

  E tmerrshme në Elbasan! Gruaja dhunon në mes të rrugës djalin e mitur, e tërheq zvarrë

  JOQ Albania
  24.8K views
 • 0:05

  Pasi u mësua se është emëruar specialiste e Ujësjellësve në Durrës, Zaimina Vasjari reagon për herë të parë! Publikon video nga…

  Panorama
  6.8K views
 • 2:35

  Kapet peshkaqeni 6,5 metra në Durrës/ Kapiteni i anijes: Është i pesti, por më i rrezikshmi

  JOQ Albania
  14.3K views