QËLLON ME ARMË ZJARRI DHE KRIJON PANIK, PRANGA PËR NJË PERSON NË VENDIN TONË

NOA
0 views
Published on Feb 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Goli i Ernest Mucit

  Panorama
  2.8K views
 • 0:23

  Goli I Ernest Mucit

  Panorama
  378 views
 • 1:08

  Demtimi i Rei Manajt

  Panorama
  1.1K views
 • 0:46

  Goli i Manajt me barcelonen

  Panorama
  8.0K views
 • 0:20

  Momenti kur Pike i merr topin Manajt

  Panorama
  7 views
 • 0:31

  Rasti i Tiranës dhe largimi i Shtubinës

  Panorama
  222 views
 • 1:14

  Goli i barazimit nga Vesel Limaj

  Panorama
  342 views
 • 0:40

  Goli i Kristian Shpendit kundër Juves

  Panorama
  904 views
 • 0:23

  Pretendimi për penallti i Tiranës

  Panorama
  336 views
 • 0:32

  Goli i Redon Xhixhes

  Panorama
  670 views
 • 0:31

  Goli i dytë i Bledar Lilës kunder Tiranes

  Panorama
  549 views
 • 0:27

  Rasti i Redon Xhixhes kunder Egnatias

  Panorama
  356 views
 • 0:27

  Goli i Kristi Qoses ne javen e pare te kampionatit

  Panorama
  130 views
 • 0:18

  Goli i Bledar Liles kunder Tiranes

  Panorama
  851 views
 • 0:29

  Konflikti në hokej në Lojërat Olimpike

  Panorama
  1.0K views