Cikalleshi i pandalshëm

SYRI.net
28 views
Published on Feb 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:05

  Spanjë, goditet organizate e trafikut ndërkombëtar të drogës e drejtuar nga shqiptarët

  Panorama
  503 views
 • 0:15

  I riu nga Siria grabit marketin në "Don Bosko", fut në çantë shishen e Whiskey-t

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:32

  Përplasi për vdekje një person 6 vite më parë, shqiptari ekstradohet në Kanada

  NOA
  42 views
 • 0:9

  Denoncimi: Pallati i dëmtuar nga tërmeti, Lali Leku i jep leje "dy pronarëve" për shtesë

  JOQ Albania
  119 views
 • 0:46

  Shkëmbinjtë bien papritur në rrugë, shumë makina ishin duke kaluar

  NOA
  40 views
 • 7:55

  Kishte dalë në publik pa maskë, polici e shtrin përtokë dhe i fut duart në fyt 21-vjeçares

  JOQ Albania
  909 views
 • 1:13

  Sulm me armë në Shtëpinë e Bardhë/ Donald Trump ndërpret konferencën

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:20

  Shpërthen papritur pika e karburantit, 13 persona të lënduar

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:9

  Ndërpritet konferenca e presidentit Trump pas të shtënave me armë në Shtëpinë e Bardhë

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 0:18

  Goli i Haverc

  Panorama
  501 views
 • 0:10

  Goli i dyte

  Panorama
  726 views
 • 0:16

  Goli i Lukakut

  Panorama
  23 views
 • 0:16

  Goli i Bareles

  Panorama
  1.0K views
 • 0:16

  Dalin pamjet nga aksidenti në Lushnje-Fier, 23-vjeçarja ndihmohet nga kalimtarët

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:01

  INSTA_45

  JOQ Albania
  8.1K views