Adelina Tahiri 2

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:52

  Vlorë, restaurohen godinat historike - Ndërhyrje në 68 objekte. Rama: Perspektiva turistike, shumë premtuese

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:23

  PD, djegia e mandateve -Basha: Vendimi im, mesazh i qartë nga protesta

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:21

  May bën thirrje për Brexit - Kërkon mbështetje në parlament. Do takojë Juncker së shpejti 

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:29

  Kosova, 11 vite e pavarur - Politika shqiptare, mesazhe urimi në këtë përvjetor

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Forcimi i lekut - BSH: Ishte normal, pasqyroi faktorë ekonomikë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:14

  Deficiti buxhetor - U shpenzua pothuajse i gjithi në dhjetor

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:12

  BQE po monitoron Ekonominë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:06

  Politikë e re për naftën - Albpetrol: Në 2019-ën do promovohen blloqet e lira për investitorët

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:18

  Kostot e TEC-it të Vlorës - S’është prodhuar asnjë kW energji, por duhen shlyer dhe 65 mln euro

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:00

  Pas një mungese të gjatë, Elvana Gjata mahnit në koncertin për Pavarësinë e Kosovës

  NOA
  65 views
 • 0:36

  Jakup Krasniqi

  InfoKosova
  14 views
 • 0:59

  edona llalloshi

  InfoKosova
  99 views
 • 0:51

  Momente ankthi në stadiumin e Vlorës, një tifoz pëson atak kardiak

  NOA
  152 views
 • 0:29

  Arbër Zeneli i pandalshëm

  SHQIPERIA IME
  738 views
 • 1:49

  Ajo nuk donte, prezantuesi e puth live në gjoks

  NOA
  2.9K views