Chelsea kualifikohet në FA Cup

SYRI.net
0 views
Published on Feb 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:01

  "I moshuari" dhuron skena "të nxehta" në publik me të dashurën superseksi

  NOA
  137 views
 • 0:56

  Pamje të rënda, shikoni si pagëzohet vajza e vogël

  NOA
  241 views
 • 1:16

  Tifozet e Entrakt Frankfurt

  Panorama
  61 views
 • 1:48

  alan

  Panorama
  44 views
 • 0:18

  Pas 2 ditësh i ngecur në tubacionin e aspirimit , shpëtohet hajduti 29 vjeçari

  SHQIPERIA IME
  5 views
 • 0:47

  Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale pushtohet nga fantazmat, punojnësit alarmojnë policinë

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 1:36

  Moment historik për Eurozonën -BQE përfundon politikat lehtësuese të nisura gjatë krizës

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:10

  Studentët “mësyjnë” Parlamentin -“Plotësoni 8 kërkesat, nuk ka dialog!”

  Scan Televizion
  5 views
 • 0:24

  Studentët përshëndesin vendimin e Metës

  Panorama
  205 views
 • 1:16

  Çmimet kthehen në rënie - Investitorët shqetësohet për rezervat e larta të naftës

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:06

  Shqipëria “zëvendëson” Greqinë - Ngjitemi në destinacionin e dytë më të kërkuar të italianëve në “Google”

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:28

  “Lojtari” më i madh i naftës, IEA: Nuk është Arabia Saudite. Influenca e SHBA po rritet!

  Scan Televizion
  1 views
 • 0:21

  Protesta para Kryeministrise

  Panorama
  137 views
 • 0:31

  Nga Parlamenti, studentet drejt Kryeministrise

  Panorama
  7 views
 • 0:06

  Studentet, marshim drejt Kryeministrise

  Panorama
  143 views