Nora Istrefi me skena të nxehta në klipin e ri!

InfoKosova
2 views
Published on Feb 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  222 views
 • 0:46

  Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:31

  Beirut

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:04

  penalltia e humbur

  Panorama
  608 views
 • 0:08

  lingard gol

  Panorama
  279 views
 • 0:08

  LASK gol

  Panorama
  281 views
 • 0:32

  Stuhia ngordh harabelat ne podgorice

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:19

  lukaku gol

  Panorama
  925 views
 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 4:34

  Babai i shkoi për ta vizituar në SHBA por u prek nga koronavirusi dhe i ndërroi jetë/ Me çfarë përballen studentët shqiptarë në universitetet amerikane

  NOA
  13 views
 • 0:18

  pretendim per penallti

  Panorama
  769 views
 • 0:21

  partizani goli i katert

  Panorama
  1.3K views
 • 0:47

  Shperthimi ne momentin kur gazetarja ishte ne lidhje direkte

  JOQ Albania
  29.5K views
 • 0:18

  BITRI GOL

  Panorama
  1.2K views
 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  1.1K views