festa lojtari i realit

SYRI.net
0 views
Published on Feb 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Goli i Leverkusenit

  Panorama
  77 views
 • 0:9

  Goli i dyte te Sevija

  Panorama
  176 views
 • 0:16

  Goli i Sevijas

  Panorama
  274 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 0:27

  Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

  Panorama
  421 views
 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  85 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  911 views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  1.1K views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  930 views
 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:46

  Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

  JOQ Albania
  6.5K views
 • 0:31

  Beirut

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:04

  penalltia e humbur

  Panorama
  878 views
 • 0:08

  lingard gol

  Panorama
  332 views