I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë

InfoKosova
0 views
Published on Feb 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Anxhelo ndrecka

  Panorama
  966 views
 • 0:27

  Anxhelo Ndrecka

  Panorama
  28 views
 • 0:53

  Kur e rrokë vapa, kështu e gjen freskinë kjo grua!

  InfoKosova
  27 views
 • 0:9

  FESTA QOQAJ

  InfoKosova
  250 views
 • 0:15

  sami jusuf

  InfoKosova
  120 views
 • 0:53

  “Të vendosur për të ndaluar një tjetër tirani”, Basha: Kjo është një betejë për jetë a vdekje

  Panorama
  33 views
 • 0:57

  Shtrohet një iftar i madh në plazhin e vogël të Ulqinit, shikoni pamjet

  InfoKosova
  385 views
 • 0:40

  VIDEO/ “Kam ardhur me pushime, por s’gjendem në vendin tim”, mbesa e një prej viktimave të regjimit komunist kërkesë Bashës: Ndërro ligjin

  Panorama
  117 views
 • 0:45

  Politikani i njohur spërkatet me qumësht, ngjarja në mes të rrugës

  NOA
  135 views
 • 5:02

  Është larguar nga Shqipëria, i riu flet për administratën shtetërore: Duhet të jesh militantë, ose të jesh mik me drejtorin

  JOQ Albania
  78 views
 • 6:29

  Undiano Majenko

  Panorama
  174 views
 • 0:08

  Roben

  Panorama
  1.8K views
 • 0:11

  roan 2

  InfoKosova
  397 views
 • 0:10

  roan 1

  InfoKosova
  466 views
 • 1:13

  Sulmohet me raketa ambasada amerikane

  SHQIPERIA IME
  224 views