Berisha e Strakosha në një sfidë të veçantë me Xhanluixhi Bufon

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 16, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:00

    Spineri

    InfoKosova
    2 views
  • 0:03

    leonorajakupi3

    InfoKosova
    12 views
  • 0:13

    leonorajakupi 2

    InfoKosova
    17 views
  • 0:15

    leonorajakupi 1

    InfoKosova
    30 views
  • 0:05

    nerafejzullahuofficial

    InfoKosova
    22 views
  • 0:28

    Arilena Ara Vera Grabocka

    InfoKosova
    25 views
  • 0:48

    Granit Xhaka dhe djaloshi me sindromën down

    Panorama
    767 views
  • 0:13

    IKMT shpërthen me 7 kg eksploziv, objektin 40 metër

    NOA
    114 views
  • 0:26

    Koreografi me tetris

    Panorama
    249 views
  • 0:08

    Vajzës së re i bie të fikët në mes të protestës

    JOQ Albania
    712 views
  • 0:16

    PD: Si po na pergjojne

    Panorama
    626 views
  • 0:9

    Pamjet/ Snajperistët "të ngulitur" mbi pallate kapin në "shënjestër" protestuesit, hedhin gurë nga tarraca e PD

    JOQ Albania
    3.9K views
  • 0:17

    Policët hedhin tymueset në xhami, gjesti i shëmtuar skandalizon qytetarët: Do ju vrasë Zoti!

    JOQ Albania
    429 views
  • 1:17

    Drejtori i AZM tregon takimin e fundit me biznesmenin

    Panorama
    105 views
  • 0:10

    Video e fundit/ Skenari i Bashës: Protestusit e PD sulmojnë forcat e policisë me gurë nga tarraca selisë blu

    SHQIPERIA IME
    53 views