Dash Shehi ne Kuvend

SYRI.net
4 views
Published on Feb 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:48

  NASA shndërron në muzikë të dhënat e mbledhura në Univers

  JOQ Albania
  100 views
 • 0:20

  Goli i Bajernit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:36

  “Nuk jam piktor”- Basha fton qytetarët ta votojnë: Unë e di çfarë i duhet Shqipërisë!

  Panorama
  88 views
 • 0:32

  Festa e Partizani

  Panorama
  42 views
 • 0:22

  3 kundër 1/ Sherr me thika midis të rinjve tek Ministria e Jashtme

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 6:00

  Fitimi i setit te trete

  Panorama
  71 views
 • 0:33

  Seti i tretë, Partizani-Erzeni

  Panorama
  23 views
 • 0:42

  Moment nga seti i trete

  Panorama
  16 views
 • 0:39

  Moment nga seti i dyte, Partizani-Erzeni

  Panorama
  9 views
 • 0:54

  Partizani-Erzeni, finale seti i dyte

  Panorama
  7 views
 • 0:34

  Fitimi i setit te pare nga Partizani, ne finale ndaj Erzenit

  Panorama
  10 views
 • 2:27

  Benet Beci premton investime transformuese në Shirokë dhe Zogaj

  Panorama
  13 views
 • 0:53

  Taulant Balla publikon videon se si ka ndryshuar Librazhdi para dhe pas 2013-s

  Panorama
  29 views
 • 0:28

  gosens ronaldo

  Panorama
  436 views
 • 1:17

  Monika Kryemadhi nxjerr pamjet nga takimi në Kamëz:Mikëpritje madhështore e me zemër për LSI

  Panorama
  444 views