Shihni videon ku presidenti Trump thotë një milion herë fjalën “Kina”

InfoKosova
0 views
Published on Feb 15, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:31

    Nderhyrja e Pepe

    Panorama
    900 views
  • 0:13

    Goli i Januzajt kundër Monakos

    Panorama
    47 views
  • 1:04

    “Të ndëshkohen autorët e masakrës zgjedhore”/ Basha i referohet raportit të OSBE/ODIHR dhe publikon videon: Kemi depozituar 185 padi në SPAK dhe presim...

    Panorama
    68 views
  • 1:04

    Skandal në Meksikë/ Dy policë kapen duke bërë s*ks gjatë orarit të punës

    JOQ Albania
    27.9K views
  • 1:11

    I zbuloi fotot dhe videot intime me Wayne Rooney, i fejuari fut në kurth partneren! Ja kush është biondia seksi që bëri për vete babain e katër fëmijëve

    Panorama
    228 views
  • 0:12

    Veprimi i çuditshëm i trajnerit të xhudistes gjermane

    Panorama
    3.4K views
  • 1:11

    Briken Çalja ngren peshën 190 kg

    Panorama
    1.6K views
  • 0:37

    Briken Çalja dështon në ngritjen e shtangës 188 kg

    Panorama
    372 views
  • 0:31

    Briken Çalja kalon provën me 184 kg

    Panorama
    521 views
  • 0:25

    Çalja nuk e kalon dot provën e tretë

    Panorama
    766 views
  • 0:10

    Çalja kalon provën e dytë

    Panorama
    1.9K views
  • 0:24

    Briken Calja nuk arrin dot të ngrejë peshën 151 kg

    Panorama
    1.6K views
  • 0:10

    Graciano Tagani dhe Argjira Spanca reagojnë pas thumbave të vajzës së ish-deputetes së PD-së dhe blogeres shqiptare

    Panorama
    652 views
  • 0:12

    Festa e Teutes pas kualifikimit

    Panorama
    621 views
  • 0:12

    Frika nga tërmeti/ Nis të zbrazet Shëngjini, pushuesit marrin valixhet për t'u kthyer në shtëpi

    JOQ Albania
    1.6K views