I kishte të dashura të dyja, djali nga Korça fut vajzat në sherr: Ku*vë, do t’q* robt

JOQ Albania
16.8K views
Published on Feb 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Penalltia e Krunic

  Panorama
  519 views
 • 0:20

  Nderhyrja e Krunic

  Panorama
  742 views
 • 0:33

  Mesi kthehet ne Barcelone

  Panorama
  86 views
 • 1:41

  Penalltia e fituar nga Myrto Uzuni

  Panorama
  1.7K views
 • 0:28

  Goli i Ernest Mucit ne Ligen e Kampioneve

  Panorama
  7.1K views
 • 1:11

  Goli i Breithuejt dhe aktivizimi i Manajt

  Panorama
  594 views
 • 0:05

  Goli i Vedat Muriqit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:33

  Nderhyrja e policise ndaj lojtarit te NBA

  Panorama
  821 views
 • 0:17

  Goli i Skenderbeut

  Panorama
  1.1K views
 • 0:23

  Goli i dyte i Dinamos

  Panorama
  963 views
 • 0:40

  Goli i pare i Dinamos

  Panorama
  1.3K views
 • 0:37

  "U mbush mali plot me rrush"/ I riu poston video në Tik Tok me parcelat me hashash

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 1:32

  Fier/ Pacientët priten në kushte skandaloze në ambulancën e fshatit, prej vitesh mungojnë dritat dhe uji

  JOQ Albania
  53 views
 • 0:38

  "Ah mor bir çfarë bëre"/ Nëna e Kastriot Hasallës shpërthen në lot pasi gjykata i la në burg të birin

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:06

  Elvana Gjata shpëton për fije të perit, ja pamjet nga incidenti që i ndodhi pak para koncertit (Video)

  Panorama
  8 views