Inva Mula shperthen kunder qeverise

SYRI.net
0 views
Published on Feb 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  ‘Ylli’ i Lyonit tenton golin e vitit ndaj Barçës, e pabesueshme ku ndalet topi!

  SHQIPERIA IME
  0 views
 • 0:19

  mane

  Panorama
  35 views
 • 0:06

  Salah

  Panorama
  72 views
 • 0:15

  53003031_821524608192154_7004138585058181120_n

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 1:40

  E pabesueshme, shikoni çfarë i nxjerrin nga goja djalit të vogël

  NOA
  291 views
 • 0:12

  See First InfoKosova

  InfoKosova
  3 views
 • 1:25

  Treguesi i OBT, alarmues - Shënon nivelin më të ulët në 9 vite. Paralajmëron Organizata

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:08

  Tendera e korrupsion nga bashkitë - 2018, KLSH: Dëmi 140 milionë dollarë, 36 persona në prokurori

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:04

  Të dhënat personale në rrezik - Dervishi: Institucionet publike dhe bizneset abuzojnë

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:25

  Politika po “djeg” investimet - Crawford: Investitorët të stepur nga destabiliteti

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:33

  Performanca e HSBC - Banka më e madhe në Europë dështon të arrijë pritshmëritë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:06

  Nafta, e qëndrueshme - Investitorët presin bisedimet SHBA-Kinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Humbjet e energjisë në rrjet - OST raporton përkeqësim në 2018-ën: Do rriten shpenzimet për t’i mbuluar

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:25

  Honda del jashtë Britanisë -Do zhvendosë prodhimin e “Civic” në Amerikën e Veriut

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Greqi, kreditë e këqija në 44.8% - Piraeus: 4 bankat kryesore do reduktojnë 50 mld euro deri në 2021

  Scan Televizion
  0 views