Revolta e Bujar Asqeriut: I madhi Trebicka me kancer ngrohej në teatër me filxhan çaji

NOA
0 views
Published on Feb 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:44

  Vrasja e 27-vjeçares shqiptare në SHBA, fëmijët e tmerruar dëgjohen të qajnë me ngashërim

  JOQ Albania
  35 views
 • 0:40

  Goli i Cikalleshit me Koniasporin

  Panorama
  139 views
 • 0:05

  Goli i Granit Xhakës kundër Çelsit

  Panorama
  143 views
 • 0:12

  Goli i Vrionit me Tirolin

  Panorama
  283 views
 • 3:49

  Të gjitha me kokën ulur! Momenti kur një prej të riatdhesuarat, me gjysmë zëri pranon se e ka marrë malli për familjen

  JOQ Albania
  580 views
 • 0:22

  Plas sherri mes trajnerëve në miqësore

  Panorama
  662 views
 • 0:44

  Pamje të frikshme! Zjarri "përpin" By-Passin e Vlorës, afrohet deri te korsitë e makinave

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:04

  Goli i Zhiru me fanellën e Milanit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:26

  Rasti i artë i Rei Manajt me Barcelonën

  Panorama
  16.9K views
 • 0:25

  Zëvendësimi i Rei Manajt me Antoni Grizman

  Panorama
  6.0K views
 • 0:16

  Supergoli i Depaj me Barcelonën

  Panorama
  876 views
 • 3:07

  “S’dua të rri më këtu, dua të shkoj në Shqipëri”/ Vogëlushja flet mes lotësh në kampin e ISIS

  JOQ Albania
  496 views
 • 0:27

  Denoncimi i emigrantit shqiptar: Kujdes nga ky pseudo avokat mashtrues, më mori 500 euro për letrat gjermane!

  JOQ Albania
  297 views
 • 0:59

  Në ankth dhe e panikosur/ Zjarri në Bodrum i prish pushimet Kejvina Kthellës, i zbulon edhe identitetin e partnerit misterioz (VIDEO)

  Panorama
  1.9K views
 • 0:24

  E tmerrshme në Elbasan! Gruaja dhunon në mes të rrugës djalin e mitur, e tërheq zvarrë

  JOQ Albania
  24.8K views