"Cmenduri", Range Roveri i ri ngjit 999 shkallët e “Parajsës” në Kinë

Lajmifundit
2 views
Published on Feb 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  goli i trete i devollit

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  goli i dyte devolli

  Panorama
  36 views
 • 0:9

  rast i humbur i devollit

  Panorama
  204 views
 • 0:20

  teqja pritje

  Panorama
  259 views
 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  307 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  498 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  649 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  499 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  419 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  405 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  747 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  584 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  327 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  753 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  7.2K views