Kapen 1.5 kg heroine ne Kakavije

SYRI.net
0 views
Published on Feb 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 8:33

  Dalin pamjet, momenti i ndalimit të ish-deputetit demokrat nga policia

  NOA
  203 views
 • 0:22

  Bukuroshja ruse Iryna Ivanova

  InfoKosova
  0 views
 • 0:58

  Shiu e merr krejtësisht autobusin në Serbi

  InfoKosova
  66 views
 • 0:12

  “Vallja e nuses” kënga më e re e Shyhretës dhe Engjëllushës

  InfoKosova
  44 views
 • 1:44

  Pergjimi 10

  Panorama
  234 views
 • 0:54

  Përgjimi 8. Mbledhja e ID-ve, qytetari-Imer Lalës: A të ja jap ato karta Shefkiut

  NOA
  35 views
 • 2:10

  Përgjimi 5 Nipi i Ymer Lales i shqetesuar per publikimin e videos me leke neper duar

  JOQ Albania
  906 views
 • 0:54

  Pergjimi 8

  Panorama
  13 views
 • 1:28

  Përgjimi 7

  Panorama
  406 views
 • 4:00

  Përgjimi 3 Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 2:10

  Përgjimi 5/ Imer Lala njoftohet se një emision investigativ ka zbuluar blerjen e votave

  NOA
  38 views
 • 1:24

  Pergjimi 6

  Panorama
  8 views
 • 2:10

  Pergjimi 5

  Panorama
  236 views
 • 2:55

  Pergjimi 2

  Panorama
  10 views
 • 2:55

  Përgjimi 2. Qefalia-shefit të policisë: Do vijë Flamuri të kontrollojë, merr masa

  NOA
  29 views