Eni Koci

Kosovarja
0 views
Published on Feb 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Goli i Leverkusenit

  Panorama
  2 views
 • 0:9

  Goli i dyte te Sevija

  Panorama
  69 views
 • 0:16

  Goli i Sevijas

  Panorama
  186 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:27

  Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

  Panorama
  382 views
 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  66 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  870 views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  1.1K views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  920 views
 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:46

  Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

  JOQ Albania
  6.5K views
 • 0:31

  Beirut

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:04

  penalltia e humbur

  Panorama
  874 views
 • 0:08

  lingard gol

  Panorama
  332 views
 • 0:08

  LASK gol

  Panorama
  320 views