Flasin gjyshja dhe mësuesja e Ermal Metës pas fitores në “Sanremo”

NOA
1 views
Published on Feb 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Pamje nga plagosja në PD-në e Kavajës, 27-vjeçari rënkon nga dhimbjet therëse në këmbë

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:14

  Kandidati dhe mbështetësit e PD-së rrethojnë furgonin me ushqime/ Alizoti: Me mallra nga rezervat e shtetit dhe karta ID! Po blihen votat

  Panorama
  299 views
 • 9:37

  “Këto janë dokrra! Turp të kesh”- Rama përplaset me gazetarin dhe braktis emisionin (VIDEO)

  Panorama
  4.7K views
 • 0:31

  EPIKE/ Gjyqtari harron kartonin e verdhë

  Panorama
  194 views
 • 1:05

  VIDEO/ “Baumarket” hap filialin më të ri në Spitallë të Durrësit!

  Panorama
  64 views
 • 0:43

  EKSKLUZIVE/ Luljetës "i ndizet llampa", zhvishet në mes të autobusit

  JOQ Albania
  41.9K views
 • 0:43

  EKSKLUZIVE/ Luljetës "i ndizet llampa", zhvishet në mes të autobusit

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:29

  “Po ju tregoj realitetin”- Katër muaj pas lindjes së Poem Blu, Sara Hoxha tregon se si duket barku i saj ën të vërtetë

  Panorama
  421 views
 • 2:49

  Tritol për herë të katërt, flasin fqinjët e familjes Pëllumbi: Shpërthimi ia kaloi tërmetit!

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 2:16

  Altin Goxhaj: Nisma e Soros, falimentim dhe shpopullim i Shqipërisë

  JOQ Albania
  263 views
 • 0:16

  Goli i parë në karrierë për Kamer Qakën

  Panorama
  261 views
 • 0:22

  Traversa e Ernest Mucit me Legian

  Panorama
  2.0K views
 • 17:37

  Dhuna e “truprojave” të Veliajt/ Gazetarit i Ora News tregon çfarë ndodhi në Kavajë

  JOQ Albania
  384 views
 • 1:32

  E paprecedentë/ Kavajë mbështetësit e Veliajt dhunojnë gazetarin dhe grupin e xhirimit të Ora News

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:55

  Goli i Eriksenit ndaj Napolit

  Panorama
  852 views