Video dhe teksti, fjalor i ulët mes dy deputetësh në Kuvendin e Shqipërisë

NOA
0 views
Published on Feb 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  Europianët i drejtohen kutive të votimit -Brukseli përgatitet për ditën e fundit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Tregu i arsimit të lartë - Autoriteti i Konkurrencës shtyn hetimin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:08

  Transporti ndërkombëtar - Takimi në Gjermani, diskutohet liberalizimi i licencave

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Tornado shkatërron motelin, dy të vdekur

  NOA
  7 views
 • 0:40

  Capital T publikon një pjesë të bashkëpunimit me reperin e njohur francez

  InfoKosova
  9 views
 • 0:40

  Vajza e Linda Halimit qetësohet me këngën e Ermal Fejzullahut

  InfoKosova
  45 views
 • 0:26

  Maluma nuk i reziston vallëzimit sensual të Tayna-s

  InfoKosova
  60 views
 • 0:12

  Drejtori i Valencias injoron gazetaren

  Panorama
  541 views
 • 0:56

  Qeshni me lot! Ja nga kush ka frikë ariu

  TetpressNews
  86 views
 • 0:08

  edona ll

  InfoKosova
  124 views
 • 0:26

  Jo vetëm në futboll, futbollisti i Partizanit i talentuar edhe në kërcim

  NOA
  238 views
 • 0:03

  gresa

  InfoKosova
  76 views
 • 7:49

  Partizani festa ne shesh 5

  Panorama
  1.7K views
 • 1:00

  meda

  InfoKosova
  35 views
 • 3:22

  Festa ne sheshin Nene Tereza

  Panorama
  1.5K views