Tufe me para per te dashurin

SYRI.net
0 views
Published on Feb 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:58

  Apel për ndihmë/ 7-vjeçarit i nevojitet transplant i mëlçisë, e ëma: Ju lutem me shpirt më ndihmoni

  JOQ Albania
  101 views
 • 0:37

  Të shtëna me armë zjarri në Rrugën B në Prishtinë

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:36

  Rama në gjendje paniku?! Të rinjtë që vendos për fjalime e turpërojnë

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 13:51

  Gjergj Luca “guri” i fundit i Ramës! Kryeministri e hedh në lojë për të mbledhur vota

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:25

  Terrorizoi xhaminë, momenti kur Nikolli qëllon me thikë besimtarët dhe largohet me shpejtësi

  JOQ Albania
  30.0K views
 • 4:21

  VIDEO/ “Unë jam këtu me ty!”- Grida Duma ndan bisedën me të riun: I thanë nëse s’ke ndonjë lekë në xhep, mos u merr kot me politikë, shko...!

  Panorama
  96 views
 • 1:35

  PS mbyll fushatën për Tiranën sot pasdite, Rama: Asnjë frikë, prej atyre që kanë kapur alltiet e marrëzisë që të ndalin të pandalshmen

  Panorama
  233 views
 • 0:22

  Tri ditë para zgjedhjeve/ Ambasadorët e huaj në Shqipëri video-mesazh qytetarëve: Mos e shisni votën, demokracia nuk ka çmim

  Panorama
  123 views
 • 0:29

  VIDEO/ Antonela Berisha dhe Atdhe Xharavina në momente intime me njëri-tjetrin!

  Panorama
  2.0K views
 • 0:47

  Goli i dyte i Raspadorit

  Panorama
  404 views
 • 0:54

  Goli i Sasuolos ndaj Milanit

  Panorama
  354 views
 • 0:58

  Supergoli i Çalhanoglu ndaj Sasuolos

  Panorama
  478 views
 • 0:15

  Goli i Realdo Filit në kampionat me fanellen e Botoshanit

  Panorama
  210 views
 • 1:04

  Nën forca të rrepta sigurie, mbërrijnë në spitalin e Traumës dy të plagosurit e ngjarjes në Elbasan

  JOQ Albania
  232 views
 • 0:29

  Tronditet Elbasani/ Vritet me 20 plumba Pjerin Xhuvani, ish-kreu i LSI-së

  JOQ Albania
  8.6K views