Përplasen dy makina në Tiranë-Durrës, e treta përfundon në kanal

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  bitri shpeton partizanin

  Panorama
  0 views
 • 0:02

  penallti per partizanin

  Panorama
  170 views
 • 0:07

  PRITJA E PENALLTISE

  Panorama
  225 views
 • 0:08

  gol devolli

  Panorama
  201 views
 • 0:15

  perseritje

  Panorama
  151 views
 • 0:14

  penallti devolli

  Panorama
  147 views
 • 0:12

  BARDHI GOL

  Panorama
  413 views
 • 0:23

  llanaj gol

  Panorama
  320 views
 • 0:17

  Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

  NOA
  295 views
 • 0:01

  ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

  Panorama
  687 views
 • 1:49

  Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

  JOQ Albania
  6.5K views
 • 0:9

  IGTV_1

  JOQ Albania
  5 views
 • 2:18

  Stuhia shkatërron bregdetin! Pushuesve u prishen planet, por dy të rinjtë rrezikojnë!

  JOQ Albania
  10.3K views
 • 0:21

  Aksident i rëndë! Përplasen tre makina, vdes 43-vjeçarja

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:10

  Shqiptari ben show ne rruge

  JOQ Albania
  1.5K views