GOL 1 4

SYRI.net
0 views
Published on Feb 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  Kryemadhi publikon videon dhe i përgjigjet Ramës: LSI nuk i harron premtimet dhe nuk i brakits njerëzit siç ka bërë Rilindja

  Panorama
  66 views
 • 3:21

  Reagimi i Andi Lilës për zgjedhjet e KOKSH

  Panorama
  1 views
 • 0:21

  Pamje shokuese! U gjet e mbytur në lumin Shkumbin, gjendet i dekompozuar trupi gruas së pajetë

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:45

  Vendosi dy duart në kokë dhe u dorëzua, dalin pamjet kur polici ekzekuton 13-vjeçarin!

  JOQ Albania
  10.7K views
 • 1:14

  Përplasja e Veliajt me gazetarët/ Ora News thirrje organizatave ndërkombëtare: Mbroni fjalën e lirë!

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:18

  Stadiumi i Kombëtares, gati për rrugëtimin drejt Europianit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:13

  Goli i Nexhipit

  Panorama
  779 views
 • 0:31

  Basha poston videon: Më 25 Prill - e gjithë Shqipëria voton 9, për punësim, për ndryshim!

  Panorama
  39 views
 • 1:00

  “Fitorja është afër”/ Kryemadhi publikon videon e takimit në Lushnje: Ndryshimi do të realizohet në kutinë e votimit, duke…

  Panorama
  124 views
 • 0:43

  Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

  Panorama
  3 views
 • 0:22

  Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 1:26

  “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

  Panorama
  317 views
 • 1:15

  Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

  Panorama
  1.2K views
 • 0:47

  Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

  JOQ Albania
  290 views
 • 0:15

  Goli i dytë i Sitit

  Panorama
  269 views