Kështu ka ikur vrasësi i Oliver Ivanoviqit

InfoKosova
0 views
Published on Feb 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  73 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  248 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  46 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  388 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  155 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  413 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  207 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  365 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  883 views
 • 1:36

  Pepe godet me bërrlyl Mkitarjanin

  Panorama
  740 views
 • 0:10

  Kishte udhëtuar ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar, 23-vjeçari shqiptar përplas për vdekje me biçikletë të moshuarin dhe largohet nga vendngjarja. Ja ç’vendim mori Gjykata për të

  Panorama
  1 views
 • 1:17

  Sherri për pronat në Lushnje/ Dalin pamjet nga vendngjarja, ku u vra 30-vjeçari dhe u plagosën babai dhe vëllezërit

  JOQ Albania
  7.9K views
 • 0:31

  Nderhyrja e Pepe

  Panorama
  2.3K views
 • 0:13

  Goli i Januzajt kundër Monakos

  Panorama
  78 views