goal Griezmann

SYRI.net
0 views
Published on Feb 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

  Panorama
  2 views
 • 0:22

  Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 1:26

  “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

  Panorama
  311 views
 • 1:15

  Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

  Panorama
  474 views
 • 0:47

  Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

  JOQ Albania
  244 views
 • 0:15

  Goli i dytë i Sitit

  Panorama
  264 views
 • 0:21

  Goli me penallti i Sitit

  Panorama
  315 views
 • 2:37

  Goli me penallti i Mançester Sitit

  Panorama
  49 views
 • 0:27

  Futboll femra

  Panorama
  692 views
 • 0:16

  Goli i 17-vjeçarit te Dortmundit

  Panorama
  755 views
 • 0:28

  “Nuk të pëlqejnë ata që udhëheqin?” Basha publikon videon: Ngrihu dhe ndërroji!

  Panorama
  248 views
 • 0:30

  Rroca gol

  Panorama
  488 views