13-vjeçarja masakron në shpulla gruan në mes të rrugës: E di ti kush jam unë?!

JOQ Albania
3 views
Published on Feb 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  Tragjike/ 23-vjeçari përplaset nga makina, vdes në vend

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:11

  Çfarë fshihet pas videos së publikuar nga Ermal Mamaqi ku shfaqet bashkë me Luana Vjollcën?

  Panorama
  62 views
 • 0:52

  Rama publikon këto pamje: Ç'ndodh sot në Pukë

  Panorama
  1.3K views
 • 1:49

  Beiruti para dhe pas shperthimit

  JOQ Albania
  736 views
 • 1:17

  Familja ka nevoje per ndihmen e shqiptareve

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:12

  Goli i Leverkusenit

  Panorama
  223 views
 • 0:9

  Goli i dyte te Sevija

  Panorama
  338 views
 • 0:16

  Goli i Sevijas

  Panorama
  436 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:27

  Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

  Panorama
  490 views
 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  134 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  1.4K views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  1.8K views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  1.0K views
 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  1.7K views