van persie pas 14 vitesh shenon ne Holande

SYRI.net
0 views
Published on Feb 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Goli i Shcepiovic

  Panorama
  0 views
 • 0:21

  Gjuajtja e Guindo

  Panorama
  41 views
 • 1:26

  Goli me kokë i Kuintilës

  Panorama
  76 views
 • 0:21

  Pritja e Alen Sherrit

  Panorama
  148 views
 • 0:25

  Shpërthimi i Mazrekajt në krah

  Panorama
  77 views
 • 0:18

  Rasti i Malotes

  Panorama
  163 views
 • 1:14

  Goli i Stoker kunder Partizanit

  Panorama
  375 views
 • 0:14

  Pozicioni jashtë loje i Kabral dhe pritja e Hoxhës

  Panorama
  55 views
 • 0:24

  Goli i parregullt i Kabral me finte

  Panorama
  452 views
 • 0:22

  Shtylla e Zhegrovës

  Panorama
  174 views
 • 0:16

  Policia largon tifozet e Bazelit nga stadiumi

  Panorama
  463 views
 • 0:21

  Gjuajtja me kokë e Muratajt

  Panorama
  224 views
 • 0:49

  Goli i Emir Sahitit

  Panorama
  378 views
 • 0:06

  Çudira në Kampionatin Meksikan, momenti epik kur lojtarët shtyjnë kundërshtarin dhe e hedhin në kanal

  JOQ Albania
  5.6K views
 • 0:16

  Majkëll Ngo takon presidentin e Tiranës, Refik Halili

  Panorama
  897 views