A man killed a car wash worker for refusing to wash his BMW

SYRI.net
0 views
Published on Feb 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

  JOQ Albania
  105 views
 • 0:15

  Goli i dytë i Sitit

  Panorama
  182 views
 • 0:21

  Goli me penallti i Sitit

  Panorama
  246 views
 • 2:37

  Goli me penallti i Mançester Sitit

  Panorama
  48 views
 • 0:27

  Futboll femra

  Panorama
  667 views
 • 0:16

  Goli i 17-vjeçarit te Dortmundit

  Panorama
  678 views
 • 0:28

  “Nuk të pëlqejnë ata që udhëheqin?” Basha publikon videon: Ngrihu dhe ndërroji!

  Panorama
  172 views
 • 0:30

  Rroca gol

  Panorama
  474 views
 • 3:19

  goli i Rroces

  Panorama
  0 views
 • 1:27

  Sherri ne Vllaznia-Laci

  Panorama
  3.0K views
 • 0:24

  Sherr mes 15 vjeçareve në Shkodër

  JOQ Albania
  14.0K views
 • 0:42

  Pritja e Rexhepit

  Panorama
  268 views