Rama jep lajmin e mirë: Kjo ndërtesë e harruar e Tiranës po transformohet

Lajmifundit
0 views
Published on Feb 7, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:04

  Vizita e Trump në Japoni/ Tregtia mënjanë. Luan golf dhe sheh sumo me Shinzo Abe

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Punimet në Bypass Vlorë - Mbyllen 12% e punimeve, Balluku: Përfundon në 2021

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:33

  Promovimi i zonave turistike/Klosi: Do të ridimensionojmë kufijtë e Zonave të Mbrojtura

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:15

  Opozita, në protestë paqësore -Basha: Momenti për zgjidhjen politike

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:56

  Karburanti i anijeve, pa kontroll -ISHTI s’bën analiza mbi sasinë e squfurit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:04

  Fiat, pranë bashkimit me Renault/ Do krijonte një lider në treg që lë pas edhe Volkswagen

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:59

  Europianët i drejtohen kutive të votimit -Brukseli përgatitet për ditën e fundit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Tregu i arsimit të lartë - Autoriteti i Konkurrencës shtyn hetimin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:08

  Transporti ndërkombëtar - Takimi në Gjermani, diskutohet liberalizimi i licencave

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Tornado shkatërron motelin, dy të vdekur

  NOA
  12 views
 • 0:40

  Capital T publikon një pjesë të bashkëpunimit me reperin e njohur francez

  InfoKosova
  12 views
 • 0:40

  Vajza e Linda Halimit qetësohet me këngën e Ermal Fejzullahut

  InfoKosova
  48 views
 • 0:26

  Maluma nuk i reziston vallëzimit sensual të Tayna-s

  InfoKosova
  76 views
 • 0:12

  Drejtori i Valencias injoron gazetaren

  Panorama
  638 views
 • 0:56

  Qeshni me lot! Ja nga kush ka frikë ariu

  TetpressNews
  88 views