VIDEO/ Dikur fshihte djersët me Euro, shikoni si Erik Fullani ‘mbulon’ në 500-she Euro moderatoren shqiptare

SYRI.net
4 views
Published on Feb 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:34

  Protesta në Korçë

  JOQ Albania
  785 views
 • 2:18

  Njeriu që lindi me 3 këmbë dhe 2 organe gjenitale

  NOA
  273 views
 • 3:34

  Pamjet e re/ Momentet e tensionit gjatë tubimit së opozitës në Korçë. Policia përplaset me protestuesit

  Panorama
  955 views
 • 1:01

  Bidona uji, gurë e shishe drejt eskortës e thirrje ‘Rama Ik’, Kryeminsitri pritet me protesta në Korçë

  Panorama
  805 views
 • 1:01

  Rama pritet me protesta edhe në Korçë, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit

  NOA
  340 views
 • 0:26

  VIDEO/ Bidona uji, gurë e shishe drejt eskortës e thirrje ‘Rama Ik’, Kryeminsitri pritet me protesta në Korçë

  Panorama
  1.2K views
 • 0:15

  Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut duke performuar live në klub nate

  InfoKosova
  3 views
 • 0:28

  Protestuesit në Devoll i zënë pritë Ramës/ Salinjani- zyrtarit të lartë të policisë: Je në xhepin e Bajrëve

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 1:33

  Këngëtares së njohur i nxjerrin videon me “pullë të kuqe”, ja çfarë bën

  NOA
  1.4K views
 • 0:13

  Butrint Imeri feston suksesin e këngës "Hajt, Hajt"! Shikoni çfarë ka bërë këngëtari...

  InfoKosova
  36 views
 • 1:12

  Rama tallet me mallkimet e Neritan Cekes

  Panorama
  516 views
 • 0:59

  Xhaka, Rashica dhe “yje” të tjerë lëvizin me urban në rrugët e Prishtinës

  NOA
  284 views
 • 0:49

  “Je i tredhur nga krimi”, Salianji zv/drejtorit të policisë së Shtetit: Të heq pantallonat nga koka, mu drejto me respekt

  Panorama
  57 views
 • 0:49

  bllokimi i rruges ne Korce-Salianji

  Panorama
  4.6K views
 • 0:28

  “Je i tredhur nga krimi”, Salianji zv/drejtorit të policisë së Shtetit: Të heq pantallonat nga koka, mu drejto me respekt

  Panorama
  6.4K views