Debati Haxhinasto - Hyseni

SYRI.net
0 views
Published on Feb 6, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:18

    goli i trete i devollit

    Panorama
    101 views
  • 0:20

    goli i dyte devolli

    Panorama
    146 views
  • 0:9

    rast i humbur i devollit

    Panorama
    266 views
  • 0:20

    teqja pritje

    Panorama
    306 views
  • 0:08

    bitri shpeton partizanin

    Panorama
    352 views
  • 0:02

    penallti per partizanin

    Panorama
    537 views
  • 0:07

    PRITJA E PENALLTISE

    Panorama
    708 views
  • 0:08

    gol devolli

    Panorama
    539 views
  • 0:15

    perseritje

    Panorama
    456 views
  • 0:14

    penallti devolli

    Panorama
    439 views
  • 0:12

    BARDHI GOL

    Panorama
    786 views
  • 0:23

    llanaj gol

    Panorama
    603 views
  • 0:17

    Babai i tmerruar futet poshtë tavolinës bashke djalin pas shpërthimit në Bejrut

    NOA
    337 views
  • 0:01

    ‘Dashuritë’, Jonida Maliqi ndan këtë video të ëmbël të Danit dhe Arborit nga pushimet

    Panorama
    769 views
  • 1:49

    Dhimbje dhe lot! Familjarët tregojnë si e morën vesh lajmin, e motra vajton te dera e spitalit gruan e mbytur në det

    JOQ Albania
    7.3K views