Melany Trump rindez polemikat

SYRI.net
0 views
Published on Feb 6, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:43

    Video/ Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit që u desh të ndërhynte policia?

    Panorama
    2 views
  • 0:22

    Dy të plagosur rëndë dhe një viktimë/ Dalin pamjet nga aksidenti tragjik në Divjakë

    JOQ Albania
    1.3K views
  • 1:26

    “Kur të vijë kryeministri të bëjmë një mega party”/ Të rinjtë e PS shkelin rregullat anti-COVID! Porosia e kryetares së FRESSH: Nga ky aktivitet të mos dalë asnjë foto dhe video

    Panorama
    310 views
  • 1:15

    Dha dorëheqjen në muajin shkurt, trajneri i njohur shfaqet i dehur dhe totalisht i përhumbur

    Panorama
    451 views
  • 0:47

    Tjetër skandal në kohë fushate/ “Vazhdon krimi i blerjes së votave në këmbim të ushqimeve”

    JOQ Albania
    242 views
  • 0:15

    Goli i dytë i Sitit

    Panorama
    264 views
  • 0:21

    Goli me penallti i Sitit

    Panorama
    314 views
  • 2:37

    Goli me penallti i Mançester Sitit

    Panorama
    49 views
  • 0:27

    Futboll femra

    Panorama
    692 views
  • 0:16

    Goli i 17-vjeçarit te Dortmundit

    Panorama
    755 views
  • 0:28

    “Nuk të pëlqejnë ata që udhëheqin?” Basha publikon videon: Ngrihu dhe ndërroji!

    Panorama
    248 views
  • 0:30

    Rroca gol

    Panorama
    488 views