Habiti Australinë me gjestin e tij, flet shqiptari që gjeti 6 mijë USD në tren: Për asnjë moment nuk mendova t’i mbaja

Lajmifundit
0 views
Published on Feb 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Trajneri shpulle ndihmesit

  Panorama
  588 views
 • 0:53

  Goli i Lamit

  Panorama
  529 views
 • 0:45

  Higuain “tërbohet” në stërvitjen e Chelseat, sherr me këdo që i del para te Chelsea

  JOQ Albania
  376 views
 • 1:24

  Momentet e tensionit

  Panorama
  144 views
 • 0:27

  Traversa e Shkumbinit

  Panorama
  138 views
 • 0:57

  Kartoni i kuq Tufa

  Panorama
  76 views
 • 0:20

  U mori jetën 3 personave më Mat,

  JOQ Albania
  30 views
 • 1:26

  Timmermans fiton në Holandë - Populistët, në vend të tretë. Lehtësim për partitë pro-Europës

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  Theresa May lajmëron dorëheqjen

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:54

  SHBA, ndihma për katastrofat - Senati miraton $19.1 mld për pasojat e uraganëve, zjarreve dhe përmbytjeve

  Scan Televizion
  0 views
 • 6:46

  Theresa May njofton mes lotësh dorëheqjen: Do më mbetet peng që nuk munda ta çoja përpara Brexit

  JOQ Albania
  39 views
 • 1:22

  Dëmet e luftës tregtare - Trump premton ndihma për fermerët. Do të paguajë Kina

  Scan Televizion
  4 views
 • 2:05

  BE ka humbur vlerat bazë - Abazi: Shtresa e mesme nën kërcënim. Andoni: Traktati i Romës ka rënë

  Scan Televizion
  1 views
 • 0:56

  Kapiteni i Tërbunit

  Panorama
  266 views