Miranda nga Shkodra_ Dua nje burre qejfli

SYRI.net
0 views
Published on Feb 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:26

  Trump nuk tallet - Kina përgatit uljen e tarifave për makinat e prodhuara në SHBA

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:51

  Studentët në “kulm” -Protestë masive/ Kërkojnë plotësim kërkesash, bashkohen gjimnazet

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:25

  Gjykata kineze ndalon shitjen e modeleve të vjetra të iPhone në Kinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:53

  Anulohet kontrata e unazës, Gjiknuri përgjigjet për vizitën në SHBA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:11

  Bukuroshja provokon çiftet në rrugë, reagimi i tyre është qesharak

  SHQIPERIA IME
  247 views
 • 1:59

  Tjetër falsifikim te Unaza -Përkthimi në shqip pa vulë, pikëpyetje për noteren

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:30

  Sa kushton “PO”-ja? 250 mln euro për kërkesat e studentëve, vetëm 27 mln për përgjysmimin e tarifave!

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:04

  Nafta gjendet nën presion -Shqetëson rritja e prodhimit dhe rënia e kërkesës

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  Macron do ulë taksat, rrisë pagat - I përgjigjet protestuesve me masa që do zgjerojnë deficitin

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:28

  Studentët e Elbasanit në Protestë

  Panorama
  80 views
 • 1:24

  Shqiptarët s`duan të mësojnë - Norma e tretë më e ulët në Europë e edukimit dhe trajnimit te të rriturit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:41

  “Britania të ndajë mendjen!” - Tusk, Juncker: Do ketë qartësime, por jo rinegociata

  Scan Televizion
  1 views
 • 2:55

  Pamjet duke bërë seks në majë të piramidës bëjnë xhiron e botës, indinjohet Egjipti

  NOA
  428 views
 • 0:29

  Drogë e fshehur në kamionin në Durrës, një i arrestuar

  NOA
  19 views
 • 0:33

  protesta 2

  Scan Televizion
  7 views