Khedira Goli i pare

SYRI.net
0 views
Published on Feb 4, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:46

  Të “kamurit” do paguajnë më shumë - Riformulimi i taksës së pronës, mbrohen familjarët

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:13

  Bashkitë, 6.8 mld lekë borxhe - Kush ka detyrimet më të larta dhe kush ka kursyer

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:54

  Çmendet biznesmeni/ Hyn që të “ziejë” në kazan, marinohet me erëza dhe kripë

  JOQ Albania
  16 views
 • 1:52

  Pronarët, peng i Kushtetueses - Alarmi i Avokatit të Popullit: Prej dy vitesh nuk shprehet dot për dy nene

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:40

  Kursi i këmbimit - Euro bie sërish, prek kuotën 122.31 lekë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  Kishin tre dekada pa u parë/ Pamjet prekëse të dy burrave që derdhin lot në vendin ku vuajtën tortura çnjerëzore

  JOQ Albania
  693 views
 • 1:23

  Rriten azilkërkuesit shqiptarë - Valë e re gjatë Marsit, në pritje nëpër kampe, 11810 shqiptarë, 0.4% e popullsisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:44

  Të premten BSH blen euro - Ankandi i radhës për rritjen e rezervës valutore

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:9

  S’ka “hata’” nga protestat - Turistët e huaj u shtuan për muajin prill

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:14

  “Jashtë loje” Gjykata e Lartë - Shkarkohet Islamaj, mbeten vetëm 2 anëtarë që s’krijojnë dot trup gjykues

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:25

  Paradoksi i femrave shqiptare - Shqipëria nuk u ofron mundësi, por i paguan njësoj me meshkujt. Rekord europian!

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:12

  Nisin zgjedhjet Europiane - Ekspertët paralajmërojnë për partitë e djathta ekstreme

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:19

  Investitorët braktisin paundin - Analistët presin $1.20 nëse ndodh Brexit pa marrëveshje

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:53

  Financat personale të Trump - Demokratët votojnë për të aksesuar deklaratat tatimore

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:53

  Aktiviteti i fabrikave në Eurozonë - Dështon të rimëkëmbet. Gjermania, në tkurrje për 5 muaj radhazi

  Scan Televizion
  0 views