Kombinati si Venecia

SYRI.net
2 views
Published on Feb 3, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  U fshi tani! Këngëtarja shqiptare e imiton në mënyrë perfekte Xhensila Myrtezajn dhe me siguri nuk do i dalloni dot! E shihni këtu!

  InfoKosova
  263 views
 • 0:46

  Balla e akuzon për "21 Janarin", Fevziu: Do kërkosh falje po të ta transmetoj tani

  NOA
  257 views
 • 1:49

  Nis të ‘ndizet’ sfida, Miller e godet Joshuan gjatë konferencës për shtyp

  InfoKosova
  207 views
 • 0:46

  Të birin e ulur në gomë, e tërhoqi me veturë nëpër rrugën e mbuluar me borë

  InfoKosova
  12 views
 • 0:19

  ‘Ylli’ i Lyonit tenton golin e vitit ndaj Barçës, e pabesueshme ku ndalet topi!

  SHQIPERIA IME
  3.3K views
 • 0:19

  mane

  Panorama
  76 views
 • 0:06

  Salah

  Panorama
  91 views
 • 0:15

  53003031_821524608192154_7004138585058181120_n

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 1:40

  E pabesueshme, shikoni çfarë i nxjerrin nga goja djalit të vogël

  NOA
  378 views
 • 0:12

  See First InfoKosova

  InfoKosova
  3 views
 • 1:25

  Treguesi i OBT, alarmues - Shënon nivelin më të ulët në 9 vite. Paralajmëron Organizata

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:08

  Tendera e korrupsion nga bashkitë - 2018, KLSH: Dëmi 140 milionë dollarë, 36 persona në prokurori

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:04

  Të dhënat personale në rrezik - Dervishi: Institucionet publike dhe bizneset abuzojnë

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:25

  Politika po “djeg” investimet - Crawford: Investitorët të stepur nga destabiliteti

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:33

  Performanca e HSBC - Banka më e madhe në Europë dështon të arrijë pritshmëritë

  Scan Televizion
  0 views