Bombe tek bashkia

SYRI.net
3 views
Published on Feb 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:15

  Deputeti socialist le pa drita nje lagje

  JOQ Albania
  2 views
 • 2:03

  Radha në Kakavijë/ E reja përtokë nga rraskapitja ndërsa një grua shtatzënë pret infermieren për të lindur

  JOQ Albania
  194 views
 • 0:28

  Shqiptarët në mëshirë të fatit! Polici grek ulërin dhe kërcënon me shkop gome gra e të moshuar

  JOQ Albania
  412 views
 • 0:33

  Mori armën për të vrarë tre persona pas konfliktit, parandalohet ngjarja e rëndë

  NOA
  239 views
 • 3:34

  Fëmija i sëmurë nuk lejohet të kalojë në Kakavijë, momenti kur e ëma e nxjerr nga makina dhe..

  NOA
  1.0K views
 • 2:00

  Ç'ndodhi mbrëmë? Tre të arrestuar brenda 5 orësh, Policia del me apelin e fortë, nxjerr dhe këto pamje

  Panorama
  121 views
 • 0:15

  Nuk kishin zbatuar masat anti-COVID/ Sherr brutal mes policëve dhe qyterarëve

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:29

  Goli i tete i Bajernit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:19

  Goli i shtate i Kutinjos

  Panorama
  2.7K views
 • 0:10

  Goli i Levës

  Panorama
  4.7K views
 • 0:10

  Goli i Dokës

  Panorama
  3.4K views
 • 0:10

  Goli i Kimish

  Panorama
  4.8K views
 • 0:08

  Goli i Suarez

  Panorama
  4.6K views
 • 0:04

  Goli i katert i Bajernit

  Panorama
  5.5K views
 • 0:08

  Goli i Gnabrit

  Panorama
  4.8K views