Fjala e Edmond Spahos

SYRI.net
0 views
Published on Feb 1, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:41

  Penalltia e fituar nga Myrto Uzuni

  Panorama
  3 views
 • 0:28

  Goli i Ernest Mucit ne Ligen e Kampioneve

  Panorama
  928 views
 • 1:11

  Goli i Breithuejt dhe aktivizimi i Manajt

  Panorama
  324 views
 • 0:05

  Goli i Vedat Muriqit

  Panorama
  272 views
 • 0:33

  Nderhyrja e policise ndaj lojtarit te NBA

  Panorama
  451 views
 • 0:17

  Goli i Skenderbeut

  Panorama
  731 views
 • 0:23

  Goli i dyte i Dinamos

  Panorama
  629 views
 • 0:40

  Goli i pare i Dinamos

  Panorama
  865 views
 • 0:37

  "U mbush mali plot me rrush"/ I riu poston video në Tik Tok me parcelat me hashash

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 1:32

  Fier/ Pacientët priten në kushte skandaloze në ambulancën e fshatit, prej vitesh mungojnë dritat dhe uji

  JOQ Albania
  46 views
 • 0:38

  "Ah mor bir çfarë bëre"/ Nëna e Kastriot Hasallës shpërthen në lot pasi gjykata i la në burg të birin

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:06

  Elvana Gjata shpëton për fije të perit, ja pamjet nga incidenti që i ndodhi pak para koncertit (Video)

  Panorama
  3 views
 • 0:44

  Performanca e sportistes 13-vjeçare në Lojërat Olimpike

  Panorama
  254 views
 • 2:17

  Luiza Gega xhiro e fundit

  Panorama
  3.0K views
 • 2:35

  Luiza Gega, starti i garës

  Panorama
  947 views