teuta

Kosovarja
0 views
Published on Jan 31, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Vajza e porsalindur braktiset pranë një koshi mbeturinash nga prindërit sepse ata donin djalë

  JOQ Albania
  2 views
 • 0:22

  Goli i Pasaliç

  Panorama
  2.5K views
 • 2:04

  Rama gënjeu për respiratorët/ Zbardhet skandali, djali i blen babait 1500 euro aparatin e oksigjenit

  JOQ Albania
  986 views
 • 0:15

  Rrëshqet dheu tek "Uji i Ftohtë" në Tepelenë, pema zë poshtë dy automjetet

  JOQ Albania
  5.9K views
 • 0:15

  Ilir DAJA Partizani - Stërvitja e parë

  Panorama
  779 views
 • 1:13

  “Qeveria po falsifikon të dhënat dhe po manipulon shifrat”- Grida Duma nxjerr videon: Pandemia nuk mund mbulohet me propagandë

  Panorama
  357 views
 • 0:13

  Radhë kilometrike në Kakavijë, pasi pala greke vendosi...

  Panorama
  330 views
 • 0:50

  Gjarpri me dy koka me helm vdekjeprures

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:46

  Me shpejtësi skëterrë në kulmin e trafikut, arrestime dhe gjoba për drejtuesit e makinave

  NOA
  25 views
 • 0:03

  Duke shijuar kafenë me mikeshat tek Folia/ Denoncimi: Shqipëria digjet, Olta Xhaçka ka nisur pushimet

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:59

  I lidhur me zinxhirë, babai la djalin dy vite në kotecin e pulave

  NOA
  735 views
 • 2:41

  Gruaja del lakuriq në ballkon për të pirë alkool, e shohin të gjithë

  NOA
  240 views
 • 0:18

  Aksident i rende automobilistik

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 0:12

  Publikohet video kur njëra nga vajzat e Putinit vaksinohet ndaj Covid-19

  JOQ Albania
  605 views
 • 0:58

  Vaksina anti Covid-19/ Zbulohet mashtrimi! Vajza që shfaqet në video nuk është vajza e Putinit

  JOQ Albania
  568 views