Prifti bekon piken e basteve

SYRI.net
0 views
Published on Jan 30, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:45

  “Fundjava” kap pronarin e lokalit me kokainë, një tjetër gjendet me armë

  NOA
  26 views
 • 0:45

  Policia kontrolle të befasishme në kryeqytet, “Fundjava” çon në burg pronarin e një lokali, procedohen 8 persona të tjerë

  Panorama
  137 views
 • 0:16

  I duar nga Krimet e Rënda, kapet i shpalluri në kërkim

  NOA
  32 views
 • 4:15

  Teknika që rrit dhëmbin e rënë në vetëm 10 javë

  InfoKosova
  6 views
 • 1:33

  Breshëri gjigant thyen makina e vret bagëtitë

  InfoKosova
  16 views
 • 0:08

  Momentet intime dhe vallëzimet ‘e nxehta’ të Lopez me të dashurin 2

  InfoKosova
  69 views
 • 0:15

  Momentet intime dhe vallëzimet ‘e nxehta’ të Lopez me të dashurin

  InfoKosova
  30 views
 • 0:28

  protesta momenti i ndalimit te perplasjes

  Panorama
  5 views
 • 0:15

  Leva 2

  Panorama
  173 views
 • 0:27

  Tayna

  InfoKosova
  169 views
 • 0:27

  Koman gol

  Panorama
  39 views
 • 1:00

  Adelina Ismaili

  InfoKosova
  35 views
 • 0:18

  "Kush është Lleshi?"/ Protestuesi lëshon gojën: Lleshi P... Som's

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:58

  "Plas" ahengu 50 metra larg protestës, kush po organizon ceremoninë madhështore në hotelin luksoz?

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:22

  Protesta e opozites, ndizet bulevardi Deshmoret e Kombit

  Panorama
  378 views